کارخانه تولیدی تشک های «خوشخواب» (Khoshkhab) در سال 1338 فعالیت خود را آغاز نموده است. کارخانه تولیدی تشک های «خوشخواب» همچنان با گذشت سال ها از تاسیس مجموعه و کسب اعتبار در سراسر ایران هدف خود را دنبال میکند، گفتنی است که هدف این کارخانه تولیدی “بهترین کیفیت تشک” می باشد.
این کارخانه تولیدی از ماشین آلات اروپایی در ساخت محصولات خود استفاده می نماید تا از افزایش روز افزون کیفیت محصولات خود بهره ببرد و به همین دلیل است که برند خوشخواب از میزان بالای رضایت مشتریان برخوردار است و روز به روز به مشتریان این برند افزوده می شود.
هم‌اکنون کارخانه تولیدی تشک های «خوشخواب» (Khoshkhab) دارای واحدهای کیفی، سالن‌ های پنبه‌ زنی، اسکلت زنی، نوار بافی، رویه دوزی و لحاف‌دوزی می باشد.
رفته رفته با پیشرفت و ارائه تشک هایی با کیفیت عالی شرکت خوشخواب نمایندگی های خود را در سطح کشور راه اندازی نمود تا هموطنان بتوانند به راحتی و با خیالی آسوده از این نمایندگی اقدام به خرید نمایند.
برند خوشخواب یکی از قدیمی ترین برندها در تولید تشک های خواب می باشد و بزرگترین حسن آن نام آشنا بودن برای تمامی مردم در سراسر جهان می باشد، به صورتی که در این روز ها اکثر مردم از اصطلاح خوشخواب به جای تشک استفاده می نماییند.
در واقع گفتنی است که همین موضوع باعث می شود کارخانه تولیدی تشک های خوشخواب بر قدمت و نام خود سرمایه گذاری کند. محصولات برند خوشخواب، قیمت های مناسبتری نسبت به برندهای مشابه دارد و تنوع مدل های آن نیز نسبتا خوب است.